GetMoto

מוקד שירות והשכרה ​074-736-7911

מהפכה בעולם הדו גלגלי! הכירו את "גט מוטו" (GET MOTO) – השכרה וליסינג לקטנועים ואופנועים

אחזקת אופנוע או קטנוע יכולה להיות נטל עבור אנשים פרטיים ובעלי עסקים • יצאנו לבדוק את "גט מוטו", חברה שמטרתה לאפשר ללקוחותיה ליהנות מכל היתרונות של כלי דו-גלגלי – בלי כל כאב הראש שכרוך בבעלות עליו.

להיות אופנוען זה אופי. אופנוענים הם אנשים שאוהבים לעשות דברים במהירות, בנוחות ובלי עיכובים מיותרים. להיות קלילים, זריזים, לעקוף את כולם ולהיות צעד אחד לפני כולם. אלא שאחזקת אופנוע או קטנוע, עבור רבים, עלולה להיות נטל. מחירי הביטוח הגבוהים, ביצוע של הטסט השנתי והטיפולים התקופתיים או אפילו במקרה פנצ'ר שבשונה מרכב מחייב הגעה למוסך, כל אלה מפחיתים מהיתרונות הרבים של כלי רכב דו גלגלי. ומה אם נגיד לכם שלא חייבים לרכוש ולהחזיק אופנוע בבעלות פרטית? שיש פתרון – גם לאנשים פרטיים – וגם לעסקים?!

מכאן, יצאנו לבדוק את חברת "גט מוטו" (GET MOTO) שטוענת שיש לה תשובות לבעיות אלו עבור בעלי הרישיון לדו גלגלי – ללקוחות פרטיים ועסקיים. המוטו של החברה הוא להקנות שקט לרוכבים – ולאפשר להם תוך 60 שניות לשכור אופנוע או קטנוע. המטרה של החברה היא לאפשר ללקוחותיה ליהנות מכל היתרונות של האופנוע – בלי כל כאב הראש שכרוך בבעלות על אופנוע.

החברה הוקמה בשנת 2015 כדי לתת מענה לשוק הדו גלגלי בישראל למגזר העסקי וכן למגזר הפרטי. בשנת 2017 השיקה החברה שירות חדש ובלעדי של השכרת קטנועים ואופנועים על בסיס יומי.

רכב דו גלגלי – עם כל המעטפת

באותו מחיר של השכרת האופנוע ובהתאם לחבילה, הלקוח מקבל את האופנוע עם ביטוח חובה וצד ג'. בנוסף, מספקת החברה עבור הלקוח: קסדה, מתקן לטלפון, שקע טעינה ומנעול. צי האופנועים והקטנועים של "גט מוטו" (GET MOTO) מתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר בסטנדרט תחזוקה בינלאומי אותו מציב היצרן. החברה מבצעת טיפולים, טסטים, רישוי וחלפים, וכן תחזוקה שוטפת ובדיקות בטיחות עונתיות לכל כלי. כמו כן, במקרי תאונה מספקת החברה טיפול בתביעות ביטוח לסוגיו ומתן קטנוע חלופי במידת הצורך. 

מי שאין לו מיגון, אין לו מה לדאוג. ב"גט מוטו" (GET MOTO) ניתן לשכור גם כפפות, מעילי קיץ, מעילי חורף, מיגון ידיים, מיגון ברכיים, קסדה נוספת, ואפילו מכשיר ניווט (GPS).  הלקוחות יכולים להנות מתנאים מעולים ומצי קטנועים מתוחזק ומושקע.

 

כלי הרכב יגיע אליכם עד הבית

אנחנו בשנת 2020 – ולא באמת ציפיתם שתהיו מחויבים להגיע לאחד מסניפי החברה (הסניף הראשי ממוקם ברחוב בן יהודה, בתל אביב) על מנת לקבל את האופנוע או הקטנוע ומי שירצה יוכל לקבל אותו לבית, למשרד, למלון או לכל נקודה שיבחר באזור תל אביב ואפילו מחוצה לה.

צאו ליום סידורים או לבילוי עם "גט מוטו"

שירותי ההשכרה מותאמים גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים. מבחינת לקוחות פרטיים, השרות אותו מציעה החברה מתאים לכל רוכב, שלא מעוניין להחזיק כלי רכב דו גלגלי. לקוחות פרטיים רבים משתמשים בשירות של "גט מוטו" (GET MOTO) כדי לבצע יום סידורים במרכז מבלי הטרחה של הפקקים וההמתנות לתחבורה הציבורית, יציאות לבילויים או לים ועוד.

ליסינג ארוך טווח בתקופת הקורונה

החברה מציעה גם ליסינג ארוך טווח לכל סוגי הכלים ובכל נפח. כלי רכב דו-גלגלי בדרגת L1 ו- L2 (דו-גלגליים בנפח של עד 47.46 כ"ס) אינם חייבים בניכוי תשלום שווי שימוש. (שווי שימוש הוא סכום שנזקף להכנסתו של עובד שקיבל רכב ממעבידו. סכום זה מהווה שווי כספי של טובת ההנאה הגלומה בשימוש הפרטי ברכב. בנוגע לכלי רכב שנרשמו לראשונה מיום 1.1.2010, מחושב שווי השימוש כשיעור מתוך מחיר המחירון של הרכב בהיותו חדש. שיעורי שווי השימוש החודשי הנו 2.48%). על אחת כמה וכמה שאנחנו בתקופת הקורונה, ניתן לכם דוגמא יותר ספציפית. לצורך העניין, בואו נדמיין את רונן, עורך דין בן 32 שגר בגבעתיים ונוסע כל בוקר למשרדים ביגאל אלון בתל אביב. בזמן הקורונה, המשרד של רונן החליט, עד להודעה חדשה, שעורכי הדין עובדים מהבית ומחויבים להגיע למשרד רק פעמיים או שלוש פעמים בשבוע. לאור זאת, השימוש של רונן בכלי הרכב לו היה זכאי ממקום עבודתו פחת משמעותית. אך יחד עם זאת שווי השימוש המנוכה ממשכורתו עבור הרכב הצמוד לו הוא זכאי לא השתנה, אם זה המצב, רונן, הגיע הזמן להחזיר את כלי הרכב הצמוד ולהתקדם לאחד ממסלולי הליסינג לדו-גלגלי הגמישים ב"גט מוטו" (GET MOTO).

 

"גט מוטו" פתרון לעסקים בתחילת דרכם

כמו כן, ניתן לבצע גם השכרה שמתאימה לשליחים ולעסקים בתחילת דרכם. מדובר בהשקעה חודשית נמוכה, שלא מצריכה עלויות מימון ומאפשרת "כניסה חלקה" לעסק החדש. "גט מוטו" (GET MOTO) תדאג לספק לבעלי העסקים המתחילים קטנועים חדשים ומתוחזקים, כדי שיוכלו להתחיל להניע את העסק מבלי לשבור את הראש בהתעסקות יומיומית עם צי הקטנועים. 

המחירים משתנים בהתאם לסוג הכלי שהלקוח מעוניין להשכיר. על מנת לברר את המחירים באופן יותר ספציפי, היכנסו לאתר החברה (לינק). ככלל, "גט מוטו" (GET MOTO) מציעה מחירים טובים, הוגנים חסכוניים ומשתלמים.

 

עסקים וחברות: חיסכון בזמן, כוח אדם וציוד נלווה

כמו כן, באשר ללקוחות העסקיים, "גט מוטו" (GET MOTO) הינה החברה המובילה בישראל במתן שירות לכלי רכב דו גלגליים ללקוחות עסקיים ומוסדיים. לחברה יש חוג לקוחות המונה למעלה מ-500 לקוחות עסקיים, מהחברות המובילות במשק וצי המונה למעלה מאלף קטנועים ואופנועים בישראל. לעסקים וחברות ישנם יתרונות רבים בשימוש בשירותי "גט מוטו" (GET MOTO), לרבות: חיסכון בזמן ובכוח אדם, הנחות על אביזרים וציוד נלווה, שירותי דרך 24/7, מיתוג וזיווד. בנוסף, ההוצאה הכספית ידועה מראש, מה שמסייע לעסקים לשלוט בתזרים המזומנים שלהם.

 

הקץ לקטנועים מושבתים?

כמו כן, הלקוח העסקי מקבל: צי קטנועים גדול ומותאם לכל תקציב עם מחירים שכוללים את כל עלויות התחזוקה. לכן, אולי הגיע הזמן להגיד שלום לקטנועים מושבתים ללא פתרון. בנוסף, ישנן הטבות במיסוי לעסקים והתשלום הוא רק על ירידת הערך (לפרטים נוספים: אתר החברה).

מ"גט מוטו" (GET MOTO) נמסר: "נשמח לצרף אתכם כלקוח ולהעניק לך חווית שירות יוצאת דופן ואיכות ללא פשרות בסטנדרטים בינלאומיים, על ידי צוותי שירות ותפעול מיומנים בפריסה ארצית 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, גט מוטו היא הבחירה המושלמת לניהול צי הדו גלגלי שלכם, השקט שלך – המוטו שלנו".

רוצה לשמוע פרטים נוספים?

שיתוף ברשתות חברתיות או במייל

העלאת קורות חיים:
דילוג לתוכן