GetMoto

מוקד שירות והשכרה ​074-736-7911

ראש שקט לעסקים עם ""גט מוטו" (GET MOTO) – ליסינג לרכבים דו-גלגליים

למעלה מ-500 לקוחות עסקיים כבר הבינו שהגיע הזמן לחסוך בזמן וכוח אדם, לחזק את אלמנט הבטיחות, להפסיק להחזיק צי של אופנועים או קטנועים באופן עצמאי ולעבור ל"גט מוטו" • מסר לחברות ועסקים: "שווי השימוש" ברכב חברה מכביד את המיסוי על עובדים וחברות – הגיע הזמן לשקול ברצינות לעבור לאופנועים • רו"ח קובי שטיינמץ מפירמת רואי החשבון המובילה בארץ "שטיינמץ עמינח ושות'" ל"כלכליסט": "רכב צמוד מהחברה לא תמיד משתלם" • בנוסף: גט מוטו מאפשרת השכרה ארוכת טווח של דו-גלגליים לבעלי עסקים בתחילת דרכם 

הרבה עסקים מחזיקים אופנועים וקטנועים בבעלות עצמית, אלא שלא כל העסקים באמת זקוקים לזה – עם כל החסרונות וההוצאות הנלוות שמגיעות יחד עם זה. אחזקה של אופנוע או קטנוע גוררת עמה בלאי גדול ועלויות גבוהות, מה שפוגם ביתרונות הרבים של כלי רכב דו גלגליים ממונעים. חברת "גט מוטו" (GET MOTO) מציעה פתרון שיאפשר לבעלי העסקים להנות מהיתרונות של כלי הרכב הדו גלגליים – מבלי כל כאבי הראש שהדבר גורר – כאב ראש שמתחזק ככל שהעסק גודל ומחזיק יותר אופנועים.

חיסכון, בטיחות -וראש שקט

לבעלי עסקים ולחברות ישנם יתרונות משמעותיים ורבים, כאשר הם עושים שימוש בשירותים של "גט מוטו" (GET MOTO). העסקים והחברות חוסכים בזמן ובכוח אדם ומקבלים הנחות על אביזרים וציוד נלווה. אלמנט נוסף חשוב ביותר הוא רמת הבטיחות הגבוהה, שכן הכלים של גט מוטו מתוקתקים ומתופעלים ברמה הגבוהה ביותר – מה שמונע תקלות שיכולות להגיע במקרי קיצון לדיני נפשות של ממש.

בנוסף, שירותי הדרך פעילים עבור העסקים בכל שעות היממה, וכן, "גט מוטו" (GET MOTO) תדאג למיתוג וזיווד שהולם את העסק. יתרון נוסף נעוץ בעצם העובדה שמדובר על הוצאה כספית ידועה מראש, מה שמסייע לבעלי עסקים ולחברות לשלוט בתזרימי המזומנים שלהם ולהימנע מהפתעות לא צפויות שקשורות בעיקר לבלאי של רכבים דו גלגליים.

חברות – תנו לעובדים שלכם אופנוע במקום רכב

"גט מוטו" (GET MOTO) היא "ONE STOP SHOP" עבור עסקים וחברות, שכוללת את כלי הרכב עצמו, אחזקה שוטפת, שירות נהגים ועוד. בנוסף, לחברה יש עצה משתלמת עבור עסקים גדולים וחברות. כדאי לשקול להעניק לעובדים שמעוניינים בכך אופנוע במקום רכב. רו"ח קובי שטיינמץ, מרואי החשבון המובילים בישראל, ציין בכתבה שפורסמה ב"כלכליסט" ש"רכב צמוד מהחברה לא תמיד משתלם", זאת לאחר שבית המשפט העליון בשנה שעברה החליט לדחות את הערעור בנושא חישוב מס שווי השימוש ברכב צמוד (שווי השימוש הוא מס על קבלת רכב חברה חדש ממקום העבודה). החלטה זו הופכת את רכב החברה לסוג של פינוק וסמל סטטוס בלבד, שהגיון כלכלי לאו דווקא עומד מאחוריה. המעבר לכלי דו-גלגלי יחסוך לחברות ולעובדים את שווי השימוש. 

כמו כן, מעבר ל"גט מוטו" יביא עמו יתרונות נוספים. רכב פרטי, בניגוד לאופנוע, מצריך גם מקום חניה לעובד. בנוסף, אופנוע צורך הרבה פחות דלק (בין 30-50 ₪ בשבוע לעומת רכב בין 300-400 ₪ בשבוע). כל זאת עוד לפני שדיברנו על אלמנט החיסכון העצום בזמן בפקקים של גוש דן. עובדים רבים ישמחו לקבל רכב דו גלגלי – הכי נוח בעיר הפקוקה והעמוסה.

שליחים בתחילת הדרך? פנו ל"גט מוטו"!

החברה מאפשרת גם לבצע השכרה לטווח הארוך. השכרה מסוג זה מתאימה בעיקר לשליחים ולבעלי עסקים בתחילת דרכם, שמעוניינים בהשקעה חודשית נמוכה יחסית, שלא מצריכה הלוואות או מימונים לצורך קניית אופנוע או קטנוע פרטיים. 

לדוגמא ניקח את יוסי, חייל משוחרר בן 22 מאזור המרכז, ללא הון עצמי, שמעוניין לעבוד כשליח עצמאי. אפשרות אחת שיש לו היא לקחת הלוואה, שמהווה סיכון, זאת על מנת לרכוש אופנוע או קטנוע – ולאחר מכן לשלם לבנק ריביות כנגד ההלוואה שלקח.

האפשרות השנייה היא לפנות לחברת "גט מוטו" (GET MOTO) ולשכור אופנוע או קטנוע לטווח הארוך בעלות חודשית נמוכה, ובו בזמן לבנות את העסק שלו – עד שהוא חוסך מספיק כסף כדי לרכוש אופנוע או קטנוע פרטיים, כאשר העסק שלו כבר עובד יפה ויש לו קהל לקוחות רחב. לשתי האפשרויות יש יתרונות אל מול חסרונות, אבל ראוי תמיד לשקול את כל האפשרויות שעל השולחן לפני שמקבלים החלטה כלכלית שנוגעת לעסק – לפנות ל"גט מוטו" (GET MOTO) ולשמוע מה יש להם להציע.

כמו כן, ל"גט מוטו" (GET MOTO) חשוב לציין שהחברה מאפשרת לאורך חיי החוזה מספר נקודות יציאה שמאפשרות ללקוחות גמישות.

החברה המובילה בישראל

"גט מוטו" (GET MOTO) הוקמה בשנת 2015 כדי לתת מענה לשוק הדו גלגלי העסקי והפרטי בישראל. בשנת 2017 השיקה החברה שירות חדש ובלעדי של השכרת קטנועים לציבור הרחב. מדובר בחברה המובילה בישראל במתן שירות לכלי רכב דו גלגליים ללקוחות עסקיים ומוסדיים. לחברה יש חוג לקוחות המונה למעלה מ-500 לקוחות עסקיים, מהחברות המובילות במשק וצי המונה למעלה מאלף קטנועים ואופנועים בישראל. 

איך מתקדמים?

המחירים משתנים בהתאם לסוג הכלי ומספר הכלים שהלקוחות מעוניינים להשכיר. לפרטים נוספים צרו עימנו קשר.

רוצה לשמוע פרטים נוספים?

שיתוף ברשתות חברתיות או במייל

העלאת קורות חיים:
דילוג לתוכן